Гарантiї

Весь товар в інтернет-магазині Мультіфарб офіційно поставляється в Україну й супроводжується гарантією від виробника. На різні групи товарів виробники встановлюють різні терміни гарантійного обслуговування. Термін гарантійного обслуговування вказано на сторінці товару, а також у супроводжувальних документах, які ви отримаєте разом із товаром. Також ви можете отримати цю інформацію у наших менеджерів.

Сервiс

Якщо пристрій, що був придбаний в нашому інтернет-магазині, вийшов з ладу, радимо звернутися за телефоном, вказаним на сайті. Ми допоможемо вам знайти найближчий сервіс-центр. Якщо у вашому місті не виявиться потрібного сервіс-центру, ми допоможемо вам передати пристрій до сервіс-центру в Києві або Дніпрі. Будь ласка, зателефонуйте нам перед відправкою.

Повернення

Якщо товар вам не підійшов, ви маєте право обміняти придбаний у нас товар належної якості на аналогічний. Якщо товар не задовольнив вас за формою, габаритами, кольором, розміром або з інших причин, він не може бути використаний за призначенням, ви має право на обмін протягом 14 днів з моменту покупки згідно закону України «Про захист прав споживача».

У випадку якщо офіційний сервіс-центр видасть акт про неремонтопридатність придбаного обладнання протягом гарантійного терміну обслуговування, ми замінимо товар на аналогічний новий, або повернемо кошти. Для проведення обміну чи сервісного повернення, вам слід надати нам заяву на повернення, оригінал акту сервісного центру та копію накладної, по якій ви отримали замовлення. Повернення або заміна потребує до 14 календарних днів. Детальна інформація за телефонами на сайті.